Autor Bloga

Cześć,

Nazywam się Izydor Nowakowski.

Urodziłem się w 1977 roku. Całe moje dzieciństwo i wiek młodzieńczy związane były z cudownym Zamościem. Moja edukacja zakończyła się na tytule magistra turystyki wydanego przez AWF Warszawa, a studiowałem na bialskopodlaskim IWFIS.

W wieku 27 lat na prawie 5 lat opuściłem kraj na rzecz Irlandii, a następnie USA, gdzie pracowałem, uczyłem się życia, bawiłem się, zwiedzałem i zbierałem cenne doświadczenia życiowe. W 2010 roku wróciłem do Polski aby założyć rodzinę a następnie firmę. Od 2016 roku mieszkam wraz z rodziną w Wieliczce.

Sport zawsze wypełniał moje życie. Jako dzieciak długimi godzinami kopaliśmy piłkę na boiskach. Miałem również przygodę z półprofesjonalnym footballem w Hetmanie Zamość w sekcji juniorskiej, aby w późniejszym czasie zdobyć kwalifikacje trenerskie w tej dyscyplinie. Zarządzałem kortami tenisowymi klubu RETURN w Zamościu, grałem w tenisa i jak w przypadku piłki nożnej wyrobiłem sobie papiery trenerskie. Oprócz ww. dyscyplin dobrą zabawę miałem grając w bilard. Byłem nawet członkiem nieistniejącego już zamojskiego klubu „Ósemka„. Na bieganie przyszła pora w 2012 roku, kiedy z różnych względów nie mogłem regularnie uprawiać innych sportów. Dzisiaj biegam i cieszę się z tego. Po kilku latach mogę powiedzieć, że bieganie daje mi sporą satysfakcję. Robię to co lubię i co najważniejsze, widzę efekty mojej pracy w postaci lepszego samopoczucia, poprawy parametrów życiowych oraz możliwości zdrowej rywalizacji podczas różnego rodzaju zawodów biegowych.